Doorzoek de site

images/headervolg01.jpg

Onze leerkrachten

Tik of klik op de foto om aanwezigheid te zien
Juf Heleen van der Werf
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag (om de week)
Juf Heleen van der WerfGroep 1h.vanderwerf@iriskampen.nl
Juf José Ijzerman
Aanwezig op:
  • woensdag (om de week)
  • donderdag
  • vrijdag
Juf José IjzermanGroep 1j.ijzerman@iriskampen.nl
Juf Jet de Groot
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
Juf Jet de GrootGroep 1/2j.degroot@iriskampen.nl
Juf Ilona van Aafst
Aanwezig op:
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf Ilona van AafstGroep 1/2i.vanaafst@iriskampen.nl
Juf Andrea Tuin
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf Andrea TuinGroep 2/3a.tuin@iriskampen.nl
Juf Rosalinde Zwiers
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
Juf Rosalinde ZwiersGroep 3r.zwiers@iriskampen.nl
Juf Evelien Menger
Aanwezig op:
  • donderdag
  • vrijdag
Juf Evelien MengerGroep 3e.menger@iriskampen.nl
juf Hillinda Aalbers
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • vrijdag
juf Hillinda AalbersGroep 4h.aalbers@iriskampen.nl
Juf Sanne van Lohuizen
Aanwezig op:
  • woensdag
  • donderdag
Juf Sanne van LohuizenGroep 4s.vanlohuizen@iriskampen.nl
Juf Yvonne de Bruin
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag (om de week)
Juf Yvonne de BruinGroep 5y.debruin@iriskampen.nl
Juf Leonique Buit
Aanwezig op:
  • woensdag (om de week)
  • donderdag
  • vrijdag
Juf Leonique BuitGroep 5l.buit@iriskampen.nl
Juf Marieke van de Poll
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
Juf Marieke van de PollGroep 5/6m.vandepoll@iriskampen.nl
Juf Guusta Moolenaar
Aanwezig op:
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf Guusta MoolenaarGroep 5/6g.moolenaar@iriskampen.nl
Meester Gerben Wolterink
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Meester Gerben WolterinkGroep 6g.wolterink@iriskampen.nl
Juf Susanne Salverda
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
Juf Susanne SalverdaGroep 7s.salverda@iriskampen.nl
Juf Ruth Huurdeman
Aanwezig op:
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf Ruth HuurdemanGroep 7r.frankema@iriskampen.nl
Juf Jenda Weijs
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf Jenda WeijsGroep 8aj.weijs@iriskampen.nl
Meester Theo Leidekker
Aanwezig op:
  • maandag
Meester Theo LeidekkerGroep 8bt.leidekker@iriskampen.nl
Meester Harwin Meuleman
Aanwezig op:
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Meester Harwin MeulemanGroep 8bh.meuleman@iriskampen.nl

Ondersteunend personeel

Tik of klik op de foto om aanwezigheid te zien
Albertina Daalmeijer
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
Albertina DaalmeijerDirecteura.daalmeijer@iriskampen.nl
Anita Beving
Aanwezig op:
  • maandag
  • woensdag
  • donderdag
Anita BevingIntern Begeleider (interim)a.beving@iriskampen.nl
juf Ine de Bok
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
juf Ine de BokOnderwijsassistent i.debok@iriskampen.nl
juf Mirte Last
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
juf Mirte LastOnderwijsassistentm.last@iriskampen.nl
juf Bente Rook
Aanwezig op:
  • maandag
  • donderdag
  • vrijdag
juf Bente RookOnderwijsassistent b.rook@iriskampen.nl
Gerdien van Lenthe
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
Gerdien van LentheLeerkrachtondersteunerg.vanlenthe@iriskampen.nl
Ellen Winters
Aanwezig op:
  • donderdag
Ellen WintersAdm. Medewerkere.winters@iriskampen.nl
Pieter Jan Tolner
Aanwezig op:
  • Maandagochtend
  • Dinsdagochtend
Pieter Jan TolnerConciërge